Sevdiğim Siteler - 22dakika

4 Aralık 2009 Cumawww.22dakika.org

Nedir?

22dakika dizilerle ilgili bir görüş paylaşım sitesi. Kendi deyişleriyle "Hayatın anlamını dizilerde arayanların sitesi". 22dakika, pillinetwork ailesinin bir üyesi. Pillinetwork hesabı olan herkes 22dakikaya yazı gönderebiliyor. Gönderilen yazılara yorum yazılabiliyor. (Hatta yeni fark ettiğim üzere para bile kazanılıyormuş :) )

Artıları: Herkese açık olması. Gündenmdeki hemen hemen tüm dizilerle ilgili yorumlara ve spoilerlara yer vermesi. Çok başarılı toplamaların yer alması örneğin bknz: sezon ortası takvimi

Eksileri: Çok sık update olmaması. Gündemdeki dizileri takip etmesinin dışında çok geniş bir yelpazeye yayılmaması. Biraz amatörce olması. (sanırım bu artılar kısmına da yazılabilirdi)

Kimler İçin: Gündemdeki dizileri takip eden herkes için.

3 yorum:

trakedi dedi ki...

Evet yazdığın haberin tıklamsına göre para alıyorsun yazmaya teşvik yani.
Kötü bir yanı daha var son zamanlarda Türk dizilerine yer vermeye başladılar. O sanki genel işleyişine aykırı bir durum.
Saygılar.

widfara dedi ki...

Eğer tıklamaya göre para alınıyorsa türk dizileri fazla tıklama almadığı için zamanla doğal seleksiyona uğrayabilir. Ama tam tersi de olabilir tabi. Doğru dürüst bi dizi olsa hiç sesimi çıkırmıycam da, türk dizileri genel olarak tırt..

trakedi dedi ki...

Yani bir kere Türk dizileri dizi mantığına aykırı 90 dakika dizi mi olur insanlar nasıl sıkılmadan seyrediyor anlamıyorum.
20 dakikaliık 2 bölüm dizi seyredince bile insan sıkılıyor. Helal olsun yazana oynaya seyredene.
Kalite konusuna girmeyeceğim zaten iyi bişey olsa araplara değil avrupalılara satarız dizilerimizi.