"Dedikodu" Kaldığı Yerden Devam Ediyor

4 Ağustos 2010 Çarşamba
Gossip Girl, 4. sezonuyla 13 Eylül 2010'da ekranlara geri dönüyor. Yeni sezon bölümlerinin ilk ikisinin ismi "belles du jour" ve "double identity" olarak açıklanmış (değişme ihtimalleri var)

Yeni sezon ile ilgili fotoğraflar da yayınlanmaya başlandı. Bunlardan bazılarını yazının devamında bulabilirsiniz.


* Daha önce; 4. sezonda Chuck Bass'i yeni bir bayanla birlikte göreceğimizi ve bunun Clemence Poesy olacağını söylemiştik. Yukarıdaki fotoğrafta yeni çiftimizi birlikte görüyoruz. Poesy'nin dizideki ismi Eva olacak.


* Bildiğiniz gibi son bölümde Chuck yaralanmıştı. Yukarıdaki fotoğraftan anlaşıldığı üzere Chuck ölmüyor ama baston taşımak durumunda kalıyor gibi görünmekte. Bu durum kalıcı mıdır, geçici midir bilinmez ama bastonun karizmaya karizma kattığını House'dan çok iyi biliyoruz. :)


* Son bölümün bombalarından bir diğeri de karnı burnunda New York'a geri dönen Georgina olmuştu. Üstteki fotoğraftan bebeği doğurduğu ve Dan'in ona babalık yapmayı kabullendiği yorumu yapılabilir. Ancak bu bebeğin hem Vanessa ile hem de Serena ile olan ilişkisini nasıl etkileyeceği tam bir muamma!


* Her sezon olduğu gibi yine bir bombayla geri dönen georgina bakalım bu sezonda kalıcı olabilecek mi? Georgina karakterini canlandıran Michelle Tractenberg'in büyük bir sıkıntısı varmış bu arada; insanların ona şişman demesinden bıkmış, 31 temmuz'da bridgehampton'daki blue star jets field'da görüntülenen tractenberg, hayranlarının endişelenmesine engel olmak için zayıflığını ortaya koyan pozlar vermiş :)


* Jenny, 3. sezonun sonunda oldukça dramatik bir şekilde annesinin yanına gitme kararı almıştı. Ayrıca kendisinin diziden tamamen ayrılmak istediğine dair dedikodular mevcuttu. Ancak Tv Fanatic'teki haberlere göre Jenny, ilk bölümlerde olmasa da sezon ortasına doğru New York'a geri dönüyor ve bunda Eric'in rolü büyük oluyor.

Yeni gelişmelerle bu yazıyı güncel tutmaya çalışacağım. Eklemediklerim varsa lütfen yorumlayın...

2 yorum:

hippilazman dedi ki...

bastonlu erkekler artacak diye korkuyorum :D bazen özentiliğin canını çıkartabiliyoruz :D

blowininthewind dedi ki...

Gossip Girl'le ilgili bir şeyler okudukça aklıma "küçük sırlar" adıyla yayınlanan korkunç dizi geliyor. Nasıl böyle bir uyarlama yapılabileceği kanaatine vardılar aklım almıyor.