WoMEN - Hayatın Renklerini Keşfet

9 Ocak 2013 ÇarşambaMerhabalar;

WoMEN yepyeni, çalışkan, istekli ve yaratıcı insanları bir araya getirmiş bir e-dergi. Benim için ne büyük bir şanstır ki ben de WoMEN ekibi içerisinde yer almaktayım ilk sayıdan bu yana. Daha çok taze bir dergiyiz, 2 sayı yayınladık şimdilik. Ama devamı gelecek ve WoMEN'ı çok iyi yerlerde göreceğimize inanıyoruz. (Raflarda olacağız belki de, kim bilir :) )

WoMEN ekibini, bir de onların ağzından dinleyelim;


Biz Kimiz? 

Birkaç kadın birkaç erkeğiz… Hayatın asıl parçalarıyız. Birkaç arkadaş bir araya gelerek sadece kelimelerin gücünü hissetmek ve yaymak istedik. Neyse duygusal giriş cümlelerini geçelim. 

Birkaç arkadaş bir derginin oluşumuna katıldık. Orada tanıştık zaten. İlk sayının ardından kendi aramızda değerlendirme yaptık. “Bu konularda, evet, çok bir tecrübem ve bilgim yok ama bu düzeydeyken bile daha iyisini yapabilirim” ortak cümle olunca aynı frekansı yakaladığımızı anladık. “Neden biz de denemiyoruz” cümlesinden sonra geldiğimiz nokta burası. 

İlk defa e-dergi uğraşına girdik. Çok çalışıyoruz ve inanıyoruz kendimize. İstiyoruz gerçekten. Değer veriyoruz buna. Biliyoruz, hatalarımız ve eksiklerimiz var. Öğreniyoruz ve daha iyisini sunmak için uğraşıyoruz, ama tüm bunlara rağmen ortaya güzel bir şey çıkaracağımızı biliyoruz. 

Peki neden WoMen? 

Hayat, kadın ve erkekle yani insanla varoluş sağlar. Dünyadaki her yapı, her taşın üstünde izimiz, havada nefesimiz var. Birçok konuda paylaşım sağlamak, herkesin okumak isteyeceği bir dergi yapmak için ortak bir isim bulmak istedik. Bunların hepsini en güzel temsil edenin ise İnsan yani Kadın ve Erkek olduğunu düşündük. Bu yolda bize destek olan, yardımlarını ve tecrübelerini esirgemeyen, bize inanan ve güvenen herkese çok teşekkür ederiz. 

Dostluklar 
WoMen Dergisi Yönetim Kurulu


WoMEN'ı her ay online ve ücretsiz olarak şuradan okuyabilirsiniz. İyi veya kötü, her türlü yorumunuza kendimizi geliştirmek adına büyük değer veriyoruz, lütfen düşüncelerini bizimle paylaşmaktan çekinmeyin ;)

İnternet Sitemiz: http://womendergisi.com/
Facebook'ta WoMEN: http://www.facebook.com/WoMenDergisi
Twitter'da WoMEN: https://twitter.com/WoMenDergisi1 yorum:

hippilazman dedi ki...

Yalnız sitemiz biraz yapım aşamasında... =)