Yeni Yılın İlk Günü Birbirinden Önemli Yapımlar TV'de İlk Kez D-Smart’ta!

29 Aralık 2013 Pazar


Otel Transilvanya, Yükselen Ay Krallığı, Bulut Atlası ve Hobbit: Beklenmedik Yolculuk gibi değerli yapımlar, yılbaşının ilk günü; 1 Ocak Çarşamba günü, TV’de ilk kez ve sadece farkıyla D-Smart 7. Kanal Moviesmart Premium ve Moviesmart Premium HD’de izleyicisiyle buluşacak. 


Sony, MGM, Walt Disney gibi dünyanın dev stüdyolarıyla anlaşmalar imzalayan D-Smart, sinema dünyasının farklı ve başarılı türdeki yapımlarını TV’de ilk kez ve sadece farkıyla ekranlara getirmeye devam ediyor.

Otel Transilvanya (Hotel Transilvanya), TV’de ilk kez 1 Ocak Çarşamba günü, saat 11.00’da D-Smart 7. Kanal Moviesmart Premium ve Moviesmart Premium HD’de! Genndy Tartakovsky’nin yönetmenliğini üstlendiği bu eğlenceli yapım “Otel Transilvanya”, En İyi Animasyon dalında Altın Küre’ye aday oldu.

Dracula, insanların dünyasından uzakta bir otel işletiyordur. Bir gün, bir çocuk kontun ergenlik çağındaki kızına aşık olunca aşırı korumacı davranır ve kahkaha dolu dakikalar başlar.Yükselen Ay Krallığı (Moonrise Kingdom), TV’de ilk kez 1 Ocak Çarşamba günü saat 14.25’de 7. Kanal Moviesmart Premium ve Moviesmart Premium HD’de! Wes Anderson ve Roman Coppola ikilisinin yazdığı film “Yükselen Ay krallığı”, En İyi Senaryo dalında Oscar’a aday gösterildi.

Biri katıldığı izci kampından, diğeri ise birlikte yaşadığı ailesinden kaçan iki gencin yolu kesişir. Birbirlerine yoldaş olan ikili, zaman geçtikçe daha da yakınlaşırlar. Bu sırada ise tüm kasaba ikiliyi aramaktadır ve macera bundan sonra başlar.


1 Ocak Çarşamba Saat 18.00’da ise En İyi Müzik dalında Altın Küre’ye aday olan Bulut Atlası (Cloud Atlas), TV’de ilk kez ve sadece yine D-Smart 7. Kanal Moviesmart Premium ve Moviesmart Premium HD’de!

1850’de Pasifik Okyanusu’nu geçmekte olan isteksiz bir gezgin, iki savaş arasında kalan Belçika’da yaşayan, istikrarsız bir geçim kaynağı olan bir besteci, Vali Reagan’ın yönettiği California’da yaşayan yüce gönüllü bir gazeteci, yeraltı dünyasındaki alacaklılarından kaçan işe yaramaz bir yayıncı, ölüm hücresinde genetik olarak değiştirilmiş bir servis elemanı ve bilim ile medeniyetin çöküşüne tanık olan ve Pasifik Okyanusu’ndaki adaların birinde yaşayan Zachry’in öyküsü ele alınıyor. Cloud Atlas’ın anlatıcıları, tarih koridorunda birbirlerinin sesinin yankısını duyarlar ve kaderleri bir şekilde mutlaka değişir.

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (The Hobbit: Unexpected Journey), TV’de ilk kez 1 Ocak Çarşamba günü saat 21.00’da yine D-Smart 7. Kanal Moviesmart Premium ve Moviesmart Premium HD’de! izleyicisiyle buluşacak.

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk 3D (The Hobbit: Unexpected Journey 3D), 1 Ocak Çarşamba günü saat 22.30’da 8. Kanal Moviesmart Premium 2 HD’de ekranlara gelecek.

The Lord Of The Rings efsanesinin devamı olan üçlemenin ilk filmi Hobbit: Beklenmedik Yolculuk, 2013 Oscar’larına 3 dalda aday gösterildi.

 Bilbo Baggins sakin hayatını rutin bir şekilde sürdürürken kapısı çalınır ve içeriye Gandalf girer. Bilbo Baggins ve beraberinde 13 cüce, Ejderha Smaug’un zamanında cücelerden çaldığı hazineyi kurtarmak üzere, başlarına nelerin geleceğinden habersiz, uzun ve yorucu bir macera için ilk adımlarını atarlar. 

0 yorum: