Benzersiz Bir Medcezir Deneyimine Hazır mısınız?

5 Haziran 2014 Perşembe


Medcezir’deki pembe Vespa kimin olacak? 

Manajans JWT’nin Elidor için dijital kanallar üzerinden başlattığı Pembeyi Yakala, Medcezir dizinin 6 Haziran’da yayınlanacak bölümünde izleyicileri yine ekrana kilitleyecek. İzleyiciler, izlenme rekorları kıran diziye yerleştirilen pembe objeleri yakalamak için ekran karşısında telefon sallayacak. Dizideki karakterlerin kullandığı Vespa’dan cep telefonuna, çantadan t-shirt’e pembe objeler çekilişle sahibini bulacak. 

Manajans JWT’nin Elidor için hazırladığı ve sosyal medya üzerinden yürüttüğü reklam kampanyasında televizyon ve cep telefonu daha önce Türkiye’de hiç yapılmamış bir şekilde bir araya getirildi. Yaratıcı ve inovatif çalışmaları ile dikkat çeken Manajans JWT, Medcezir dizisinin içine yerleştirilen pembe objelerle izleyicileri keyifli ve kazançlı bir oyuna davet etti. İlki Mayıs ayında gerçekleştirilen “Pembeyi Yakala” oyununun ikincisi 6 Haziran’da yine izleyicileri ekrana kilitleyecek.

6 Haziran’da izleyiciler yine ekrana doğru sallayacak, pembeyi yakalayan kazanacak 

İzlenme rekorları kıran Medcezir dizisinde karakterlerin kullandığı ya da fona yerleştirilen onlarca pembe objeyi yakalamak için akıllı telefonlarıyla www.pembeyiyakala.com adresine girmeleri yeterli. Siteye girip kaydolan izleyiciler, tv ekranında pembe obje gördüklerinde akıllı telefonlarını ekrana doğru sallayarak objeleri yakalayabilecek. Yakalanan pembe objeler için yapılacak çekilişte 1 pembe Vespa, 10 pembe Samsung cep telefonu, 5 pembe Furla çanta ve hepsi pembe olmak üzere yüzlerce saç kurutma makinası, t-shirt, bandana, saç fırçası ve Elidor Şampuan izleyicilere dağıtılacak.

Mayıs ayında 127 bin kişi pembeyi yakalamaya çalıştı Pembeyi Yakala’nın ilk ayağında 127 bin 285 kişi oyuna katılmış, 41 bin 690 kişi telefonlarını sallayarak pembeyi yakalamış, Twitter’da #pembeyiyakala etiketiyle toplam 25 bin 300 tweet atılmıştı.

0 yorum: